Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #197044 Od: 2008-12-24
| Mam prośbe gm czy byś mógł dać bana WciagamPrad dlatego bo ukradł mi na BestWojo10 fms+3 ze speedchacka i chciał bym zeby dac mu bana niech gm przyśle wiadoosć na mój email acha to wszystko działo sie na Almanach |