| Czegos takieog jak Yangbot niema ... Czas na Cieboie powiedz bswoje zdanie |
| Jestes troche Pogienty Niema YangHacka niesitnieje to Fikcja Noobku ema czegos taiego Wbij se to do glowy i zrozum to .. chyba ze se napiszesz na paincie 100kkk pod obraskiem to moze .. |