Czegos takieog jak Yangbot niema ...
Czas na Cieboie powiedz bswoje zdanie
Jestes troche Pogienty Niema YangHacka niesitnieje to Fikcja Noobku ema czegos taiego Wbij se to do glowy i zrozum to .. chyba ze se napiszesz na paincie 100kkk pod obraskiem to moze ..


  PRZEJD NA FORUM