POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Z METIN.EXE
ELO MAM problam z metin.exe dałem go do c://WINDOWS/system32 lub 23 i c://cositam/metin2
i właczam a tam takie cosi: o trsici ?????? ????????
??????? ???????
pomusicie
PRZEJD NA FORUM