| WSZYSTKO CO POCZEBNE W MWTIN 2 WSZYSTKO CO POCZEBUJECIE |
| Jak czytam to co tutaj wypisujecie to robi mi się was żal . Nie umiecie grać uczciwie ? Najlepiej wklepać sobie nieśmiertelność i zaliczyć wszystkie levele w kilka dni po co się męczyć tygodniami . Tylko czy wtedy gra ma jakiś sens ??????? Jeśli ktoś uważa że ma sens to czekam na wyjaśnienie JAKI . |